24.ročník - 26.8.2023
1.místo : Fuksa Emanuel ml. - Popelka Jiří
2.místo : Horyna Roman - Chataur Jan
3.místo : Kraus Jan - Moro Miroslav
4.místo : Kunsta Tomáš - Prokopec Jiří
5.místo : Jaroš Jiří - Kašper Miroslav
6.místo : Finke Bohumil - Raufstein Milan - Sadílek Emil
7.místo : Polák Jiří - Prokopec Michal
23.ročník - 27.8.2022
1.místo : Chataur Jan - Moro Miroslav
2.místo : Martinak Dušan - Škvrna Roman
3.místo : Čechura Petr - Fuksa Martin
4.místo : Jaroš Jiří - Polák Jiří
5.místo : Kraus Jan - Kunsta Tomáš
6.místo : Jandl František - Prokopec Jiří
22.ročník - 28.8.2021
1.místo : Finke Bohumil - Kunc Vladimír
2.místo : Kašper Miroslav - Popelka Jiří
3.místo : Čechura Petr - Škvrna Roman
4.místo : Kraus Jan - Prokopec Michal
5.místo : Moro Miroslav - Sadílek Emil
6.místo : Fuksa Emanuel st. - Kraus Roman
7.místo : Knap Ladislav - Polák Jiří - Prokopec Lukáš
21.ročník - 29.8.2020
1.místo : Jaroš Jiří - Moro Miroslav
2.místo : Kraus Roman - Kunc Vladimír
3.místo : Fuksa Emanuel ml. - Prokopec Michal
4.místo : Moro Miroslav ml. - Prokopec Jiří
5.místo : Kašper Miroslav - Nesládek Karol
6.místo : Knap Ladislav - Martinak Dušan
7.místo : Chataur Jan - Raufstein Milan
8.místo : Čechura Petr - Fuksa Martin
9.místo : Finke Bohumil - Sadílek Emil
10.místo : Polák Jiří - Popelka Jiří
20.ročník - 31.8.2019
1.místo : Moro Miroslav - Nesládek Karol
2.místo : Fuksa Martin - Raufstein Milan
3.místo : Martinak Dušan - Prokopec Jiří
4.místo : Kraus Roman - Sadílek Emil
5.místo : Polák Jiří - Prokopec Michal
6.místo : Jaroš Jiří - Kašper Miroslav
7.místo : Fuksa Emanuel ml. - Fuksa Emanuel st.
8.místo : Knap Ladislav - Kunc Vladimír
9.místo : Čechura Petr - Popelka Jiří
10.místo : Finke Bohumil - Kraus Jan
19.ročník - 25.8.2018
1.místo : Kunc Vladimír - Prokopec Michal
2.místo : Kraus Jan - Martinak Dušan
3.místo : Kraus Roman - Nesládek Karol
4.místo : Kašper Miroslav - Popelka Jiří
5.místo : Jandl František - Raufstein Milan
6.místo : Fuksa Emanuel ml. - Fuksa Emanuel st.
7.místo : Finke Bohumil - Jaroš Jiří
8.místo : Fuksa Martin - Prokopec Jiří
9.místo : Knap Ladislav - Moro Miroslav
10.místo : Drátek Tomáš - Sadílek Emil
11.místo : Čechura Petr - Sommer Pavel
12.místo : Kříž Stanislav - Polák Jiří
18.ročník - 26.8.2017
1.místo : Kunc Vladimír - Škvrna Roman
2.místo : Jaroš Jiří st. - Kašper Miroslav
3.místo : Raufstein Milan - Sadílek Emil
4.místo : Kraus Roman - Polák Jiří
5.místo : Fabiny Miroslav - Moro Miroslav
6.místo : Čechura Petr - Fuksa Martin
7.místo : Fuksa Emanuel ml. - Kraus Jan
8.místo : Prokopec Jiří - Totzauer Roman
9.místo : Fuksa Miloslav - Kříž Stanislav
10.místo : Fuksa Emanuel st. - Jaroš Jiří ml.
11.místo : Jandl František - Popelka Jiří
12.místo : Knap Ladislav - Prokopec Lukáš
17.ročník - 27.8.2016
1.místo : Kunc Vladimír - Raufstein Milan
2.místo : Čechura Petr - Fuksa Emanuel ml.
3.místo : Fuksa Emanuel st. - Moro Miroslav
4.místo : Jaroš Jiří st. - Kříž Stanislav
5.místo : Kraus Roman - Živnůstka Vojtěch
6.místo : Prokopec Jiří - Prokopec Lukáš
7.místo : Jaroš Jiří ml. - Popelka Jiří
8.místo : Fuksa Martin - Kašper Miroslav
9.místo : Prokopec Michal - Putyera František
16.ročník - 29.8.2015
1.místo : Fuksa Miloslav - Raufstein Milan
2.místo : Fuksa Emanuel ml. - Popelka Jiří
3.místo : Moro Miroslav - Woska Oskar
4.místo : Jaroš Jiří st. - Prokopec Lukáš
5.-8.místo : Finke Bohumil - Ježek Jaroslav
5.-8.místo : Fuksa Martin - Prokopec Michal
5.-8.místo : Kraus Roman -Prokopec Jiří
5.-8.místo : Polák Jiří - Živnůstka Vojtěch
9.-12.místo : Čechura Petr - Kraus Jan
9.-12.místo : Jandl František - Kunc Vladimír
9.-12.místo : Jaroš Jiří ml. - Sadílek Emil
9.-12.místo : Nesládek Karol - Putyera František
13.místo : Fuksa Dušan - Kašper Miroslav
15.ročník - 30.8.2014
1.místo : Finke Bohumír - Kašper Miroslav
2.místo : Moro Miroslav - Prokopec Lukáš
3.místo : Jandl František - Kunc Vladimír
4.místo : Nesládek Karol - Wanke Oskar
5.místo : Polák Jiří - Raufstein Milan
6.místo : Fuksa Emanuel ml. - Fuksa Emanuel st.
7.místo : Fuksa Martin -Sadílek Emil
8.místo : Fuksa Dušan - Popelka Jiří
9.místo : Ježek Jaroslav - Prokopec Jiří
10.místo : Čechura Petr - Kraus Jan
14.ročník - 31.8.2013
1.místo : Jaroš Jiří st. - Prokopec Jiří
2.místo : Kunc Vladimír - Putyera František
3.místo : Čechura Petr - Perout Josef ml.
4.místo : Prokopec Michal - Sadílek Emil
5.místo : Finke Bohumír - Popelka Jiří
6.místo : Moro Miroslav st. - Perout Josef st.
7.místo : Fuksa Emanuel ml. - Žihlo Karel
8.místo : Fuksa Emanuel st. - Nesládek Karol
9.místo : Fuksa Martin - Raufstein Milan
10.místo : Jandl František - Richter Petr
11.místo : Moro Miroslav ml. - Polák Jiří
12.místo : Jaroš Jiří ml. - Kraus Jan
13.ročník - 25.8.2012
1.místo : Jaroš Jiří ml. - Moro Miroslav ml. - Moro Miroslav st.
2.místo : Gerstner Tomáš - Sadílek Emil
3.místo : Finke Bohumír - Putyera František
4.místo : Čechura Petr - Karel Miroslav
5.místo : Fuksa Martin - Richter Petr
6.místo : Kašper Miroslav - Žihlo Karel
7.místo : Fuksa Emanuel st. - Prokopec Jiří
8.místo : Fuksa Dušan - Fuksa Emanuel ml.
9.místo : Polák Jiří - Popelka Jiří
10.místo : Jandl František - Jaroš Jiří
12.ročník - 27.8.2011
Poprvé v historii turnaje nedohráno pro déšť.
Dohrávka ve čtvrtek 1.9.2011
1.místo : Nesládek Karol (SVK) - Popelka Jiří
2.místo : Holeš Radim - Kunc Vladimír
3.místo : Fuksa Dušan - Moro Miroslav
4.místo : Finke Bohumír - Sadílek Emil
5.místo : Fuksa Martin - Polák Jiří
6.místo : Putyera František - Raufstein Milan
7.místo : Jaroš Jiří - Richter Petr
8.místo : Fuksa Emanuel - Fuksa Miloslav
9.místo : Oskar - Prokopec Jiří
10.místo : Ježek Jaroslav - Kašper Miroslav
11.místo : Čechura Petr - Neruda Jiří
12.místo : Kopp Tomáš - Perout Josef
11.ročník - 28.8.2010
1.místo : Kašper Miroslav - Moro Miroslav
2.místo : Perout Josef ml. - Šoltés Jan
3.místo : Kunc Vladimír - Prokopec Jiří
4.místo : Jaroš Jiří st. - Totzauer Roman
5.místo : Čechura Petr - Jaroš Jiří st.
6.místo : Perout Josef st. - Sadílek Emil
7.místo : Fuksa Emanuel - Polák Jiří
7.místo : Krejčí Dan - Richter Petr
9.místo : Jaroš Jiří ml. - Matoušek Jan
10.místo : Fuksa Miloslav - Prokopec Jiří
11.místo : Ježek Jaroslav - Raufstein Milan
12.místo : Kopp Tomáš - Popelka Jiří
10.ročník - 29.8.2009
1.místo : Jaroš Jiří ml. - Popelka Jiří
2.místo : Finke Bohumír - Slavík Ladislav
3.místo : Moro Miroslav st. - Raufstein Milan
4.místo : Čechura Petr - Moro Miroslav ml.
5.místo : Kunc Vladimír - Fuksa Martin
6.místo : Perout Josef st. - Živnůstka Vojtěch
7.místo : Kašper Miroslav - Richter Petr
8.místo : Perout Josef ml. - Jandl František
9.místo : Fuksa Emanuel - Sadílek Emil
10.místo : Jaroš Jiří st. - Ježek Jaroslav
11.místo : Mrázek Tomáš - Prokopec Jiří
12.místo : Fuksa Miloslav - Kopp Tomáš
9.ročník - 30.8.2008
1.místo : Finke Bohumír - Kašper Miroslav
2.místo : Moro Miroslav st. - Popelka Jiří
3.místo : Prokopec Jiří - Sadílek Emil
4.místo : Jaroš Jiří st. - Kopp Tomáš
5.místo : Perout Josef - Fuksa Martin
6.místo : Čechura Petr - Woska Pavel
7.místo : Jaroš Jiří ml. - Richter Petr
8.místo : Raufstein Milan - Švestka Karel
9.místo : Fuksa Emanuel - Polák Jiří
8.ročník - 1.9.2007
1.místo : Hepner Petr - Čechura Petr
2.místo : Popelka Jiří - Richter Petr
3.místo : Jaroš Jiří st. - Polák Jiří
4.místo : Perout Josef - Baier
5.místo : Kašper Miroslav - Moro Miroslav
6.místo : Mrázek Tomáš - Fuksa Miloslav
7.místo : Raufstein Milan - Váňa Pavel
8.místo : Fuksa Dušan - Prokopec Jiří
9.místo : Jandl František - Kunc Vladimír
10.místo : Fuksa Martin - Totzauer Roman
11.místo : Fuksa Emanuel - Cicvárek
12.místo : Jaroš Jiří ml. - Sadílek Emil
7.ročník - 2.9.2006
1.místo : Moro Miroslav ml. - Sadílek Emil
2.místo : Hepner Petr - Jaroš Jiří ml.
3.místo : Jaroš Jiří st. - Mrázek Tomáš
4.místo : Gerstner Tomáš - Totzauer Roman
5.místo : Jandl František - Raufstein Milan
6.místo : Fuksa Martin - Prokopec Jiří
7.místo : Ježek Jaroslav - Moro Miroslav st.
8.místo : Fuksa Dušan - Fuksa Emanuel ml.
9.místo : Hába Miloslav - Fuksa Emanuel st.
10.místo : Čáp - Kašper Miroslav
11.místo : Čechura Petr - Karel Miroslav
6.ročník - 27.8.2005
1.místo : Fuksa Dušan - Sadílek Emil
2.místo : Jandl František ml. - Prokopec Jiří
3.místo : Čechura Petr - Raufstein Milan
4.místo : Kašper Miroslav - Polák Jiří
5.místo : Ježek Jaroslav - Fuksa Emanuel st.
6.místo : Brzybohatý Lukáš - Fuksa Miloslav
7.místo : Jandl František st. - Kunc Vladimír
8.místo : Jaroš Jiří - Váňa Pavel
9.místo : Neruda Jiří - Slavík Vladimír
10.místo : Brzybohatý Radek - Fuksa Martin
11.místo : Popelka Jiří - Švestka Karel
12.místo : Hába Miloslav - Zelenka Leopold
5.ročník - 28.8.2004
1.místo : Brázda Zdeněk - Hepner Petr
2.místo : Rajzakter Alexander - Zelenka Leopold
3.místo : Popelka Jiří - Slavík Ladislav
4.místo : Jaroš Jiří - Mrázek Tomáš
5.místo : Matoušek Jan - Prokopec Jiří
6.místo : Fuksa Martin - Moro Miroslav
7.místo : Fuksa Dušan - Sadílek Emil
8.místo : Karel Miroslav - Kunc Vladimír
9.místo : Fuksa Emanuel ml. - Švestka Karel
10.místo : Fuksa Miloslav - Urbiš Stanislav
11.místo : Fuksa Emanuel st. - Pokorný Jiří
12.místo : Gerstner Tomáš - Váňa Pavel
4.ročník - 30.8.2003
1.místo : Jaroš Jiří - Kunc Vladimír
2.místo : Fuksa Miloslav - Hepner Petr
3.místo : Jandl František ml. - Koubek
4.místo : Moro Miroslav ml. - Moro Miroslav st.
5.místo : Fuksa Emanuel ml. - Polák Jiří
6.místo : Fuksa Dušan - Gerstner Tomáš
7.místo : Lampár - Urbiš Stanislav
8.místo : Prokopec Jiří - Starý Martin
9.místo : Pokorný Jiří - Popelka Jiří
10.místo : Fuksa Emanuel st. - Slavík Vladimír
11.místo : Jandl František st. - Sadílek Emil
12.místo : Ježek Jaroslav - Matoušek Jiří
3.ročník - 31.8.2002
1.místo : Fuksa Emanuel ml. - Ježek Jaroslav
2.místo : Sadílek Emil - Zelenka Leopold
3.místo : Karel Miroslav - Prokopec Jiří
4.místo : Fuksa Martin - Popelka Jiří
5.místo : Fuksa Emanuel st. - Jaroš Jiří
6.místo : Durec Vratislav - Slavík Ladislav
7.místo : Kunc Vladimír - Polák Jiří
8.místo : Jandl František - Zacharenko Roman
9.místo : Fuksa Dušan - Pokorný Jiří
10.místo : Fuksa Emanuel st. - Fuksa Miloslav
2.ročník - 1.9.2001
1.místo : Fuksa Emanuel st. - Hepner Petr
2.místo : Polák Jiří - Popelka Jiří
3.místo : Gerstner Tomáš - Sadílek Emil
4.místo : Ježek Jaroslav - Urbiš Stanislav
5.místo : Fuksa Dušan - Zelenka Leopold
6.místo : Jandl František ml. - Vitouš Roman
7.místo : Durec Vratislav - Ťupa
8.místo : Kunc Vladimír - Pokorný Jiří
9.místo : Rubek Jan - Šulan
10.místo : Fuksa Emanuel ml. - Valtr
11.místo : Fuksa Miloslav - Podaný
12.místo : Jandl František st. - Slavík Ladislav
1.ročník - 2.9.2000
1.místo : Popelka Jiří - Rubek Jan
2.místo : Fuksa Emanuel - Vitouš Roman
3.místo : Slavík Ladislav - Urbiš Stanislav
4.místo : Durec Vratislav - Kunc Vladimír
5.místo : Polák Jiří - Valtr
6.místo : Sadílek Emil - Wittmann ml.
7.místo : Frajbiš Jaroslav - Tučím Milan
8.místo : Hrdlička - Podaný
9.místo : Jandl František - Ježek Jaroslav
10.místo : Matoušek Jiří - Wittmann st.